Pierwszy karnet

Swój pierwszy karnet możesz kupić w recepcji klubu Fit Natura oraz poprzez stronę internetową www.fitnatura.pl w zakładce KUP KARNET. Jeśli chcesz, abyśmy pomogli wybrać karnet najbardziej odpowiadający Twoim wymaganiom zapraszamy do recepcji klubu.

FitNatura - Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta w klubie

Podejdź do recepcji, poinformuj o tym, że jesteś pierwszy raz, poprosimy Cię wtedy o wypełnienie oświadczenia oraz o pobranie aplikacji w celu zalogowania się na własny profil. Za pomocą wygenerowanego kodu QR w aplikacji będziesz wchodził do klubu.

*Jeśli posiadasz kartę partnera jak np. Benefit poinformuj o tym osobę w recepcji.

Pamiętaj, aby zabrać:

  • obuwie sportowe, które należy zmieniać przed każdym treningiem
  • ręcznik który posłuży Ci nie tylko do wycierania potu z czoła, ale również będziesz go mógł rozkładać na urządzeniach
  • jeżeli posiadasz to również kłódkę [pałąk kłódki min. 6 mm], gdyż w naszych szatniach obowiązuje kłódkowy system zamykania szafek

Te proste zasady pozwalają na treningi w czystej i przyjemnej atmosferze, na jaką zasługujecie odwiedzając nasz klub.

Zajęcia grupowe

Znajdź interesujące Cię zajęcia w grafiku. Grafik jak i zapis na zajęcia możliwy jest poprzez panel klienta na stronie internetowej oraz na aplikacji mobilnej po wcześniejszym zalogowaniu na swoje konto, które podczas pierwszej wizyty w klubie wyjaśni obsługa recepcji. W innym przypadku możesz skontaktować się telefonicznie z obsługą klubu.

Co dalej?

Odwiedzaj regularnie naszą stronę aby być na bieżąco z nowościami i konkursami jak również śledź aktualności w aplikacji mobilnej.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub bezpośrednio w klubie.